Aktualności - Dojo United Łódź

UWAGA KSAWEROWSCY KARATECY

Przypominamy o spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w  14.09.2020 r.(poniedziałek) o godz 17.30 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli Zaradzyńskiej.

BADANIA LEKARSKIE

Informujemy, że w dniu 15.09.2020 r. od godziny 16:30 odbędą się w naszym klubie przy ul. Ciołkowskiego 5B badania lekarskie, przeprowadzane w celu udziału w treningach i obozach oraz startowania w zawodach.

Koszt badania to 35 zł, płatne w dniu badania. 

Zapisy na badanie są mailowo lub w recepcji klubu.

Bardzo prosimy o punktualne przyjście.

Od 18 maja TRENINGI ZOSTAJĄ WZNOWIONE!

Drodzy Klubowicze,

zgodnie z „odmrażaniem” gospodarki od 18 maja możemy wznowić działalność klubu w restrykcjach zaproponowanych przez Rząd. Z racji tego MUSIMY prosić Państwa o zapisanie się do poszczególnych grup zajęciowych. Limit osób na grupie to 12, uruchamiamy obie sale naraz.

 

Czytaj dalej

ZAJĘCIA W TERENIE 11.05.2020

Drodzy Klubowicze,
Śledząc ciągle zmieniające się prawo, jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia w terenie. Zajęcia będą miały formę BEZKONTAKTOWĄ. W przyszłym tygodniu mamy do dyspozycji dwa miejsca. Jedno z boisk na terenie Chojeńskiego Klubu Sportowego oraz teren Szkoły Podstawowej Smart School.
 

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy życzyć Państwu przede wszystkim zdrowia, wspaniałego czasu spędzonego w gronie najbliższych, nadziei na lepsze jutro i tego, żebyśmy mimo wszystko w poniedziałek obudzili się zupełnie mokrzy z powodu Śmigusa Dyngusa 
 
Senseie z DOJO