Aktualności - Dojo United Łódź

Od 18 maja TRENINGI ZOSTAJĄ WZNOWIONE!

Drodzy Klubowicze,

zgodnie z „odmrażaniem” gospodarki od 18 maja możemy wznowić działalność klubu w restrykcjach zaproponowanych przez Rząd. Z racji tego MUSIMY prosić Państwa o zapisanie się do poszczególnych grup zajęciowych. Limit osób na grupie to 12, uruchamiamy obie sale naraz.

 

Czytaj dalej

ZAJĘCIA W TERENIE 11.05.2020

Drodzy Klubowicze,
Śledząc ciągle zmieniające się prawo, jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia w terenie. Zajęcia będą miały formę BEZKONTAKTOWĄ. W przyszłym tygodniu mamy do dyspozycji dwa miejsca. Jedno z boisk na terenie Chojeńskiego Klubu Sportowego oraz teren Szkoły Podstawowej Smart School.
 

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo,
chcielibyśmy życzyć Państwu przede wszystkim zdrowia, wspaniałego czasu spędzonego w gronie najbliższych, nadziei na lepsze jutro i tego, żebyśmy mimo wszystko w poniedziałek obudzili się zupełnie mokrzy z powodu Śmigusa Dyngusa 
 
Senseie z DOJO

TRENINGI ONLINE!

Zapraszamy dzisiaj na otwarty trening na poziomie średniozaawansowani plus o 16:15. Proszę być wcześniej nieco rozgrzanym. Trening z Maria Depta i Kasper Kawecki prosto z DOJO . Temat uramawashigeri. Potrzebny pas, sciana i coś o co pas zahaczamy. To nie koniec atrakcji!

Czytaj dalej

Treningi zawieszone

treningi zawieszone

Drodzy Państwo,

z uwagi na panującą kwarantannę wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, jesteśmy zmuszeni zawiesić treningi grupowe we wszystkich punktach. Dnia 12.03.2020 odbędą się ostatnie treningi przed przerwą, która potrwa prawdopodobnie do 25.03.2020.

 

1% dla DOJO

Szanowni Państwo! Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% podatku na NASZ KLUB. Środki te przeznaczamy na szkolenie kadry klubu oraz bieżące wydatki związane z funkcjonowaniem DOJO. Każdy grosz się liczy 🙂 Zbieramy 1% przez zaprzyjaźnioną Fundację Sportowcy Dzieciom.

Dane do zeznania podatkowego:

KRS: 0000457030

Cel szczegółowy: DOJO ŁDZ (133)