II Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego - Pierwsze miejsce Marysi Depty - Dojo United Łódź

II Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego – Pierwsze miejsce Marysi Depty

I Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego, źródło: karate.pl

W sobotę (16 kwietnia) w Centrum Sportu w Gminie Lesznowola rozegrano drugi z serii turniejów Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego, w którym nasza sensei – Marysia Depta, uplasowała się na pierwszym miejscu, co daje jej pierwsze miejsce w klasyfikacji razem z Agnieszką Sajdutką. 

Eliminacje obejmują trzy turnieje:

  • pierwszy – 20 marca 2016r. w Dojo Stara Wieś
  • drugi – 16 kwietnia 2016r. w Warszawie (Centrum Sportu w Gminie Lesznowola)
  • trzeci – 30 kwietnia 2016r. w Lublinie (Centrum Spotkania Kultur)

 

Nasza sensei, Marysia Depta ponownie spotkała się w finale z Agnieszką Sajdutką, tym razem zdecydowanie wygrywając rozgrywkę, pomimo lekkiej kontuzji po ostatnim turnieju. Marysia z Agnieszką plasują się po drugim turnieju na pierwszej pozycji, więc ostatecznie zwycięzca PLKT zostanie wyłoniony w trzecim turnieju w Lublinie.

 

Wyniki II turnieju Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego ORLEN 2016
Kobiety:
1. Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) – 8 p.
2. Agnieszka Sajdutka (AKT w Rzeszowie) – 7 p.
3. Alicja Zalecińska (Kluczborski KK) – 6 p.
4. Klaudia Piórek (AKT „Samuraj” Gniezno) – 5 p.
5. Aleksandra Gorzka (KK Pruszków) – 4 p.
6. Klaudia Mleko (Krakowski KKT) – 3 p.
7. Maria Mielnik (Krakowski KKT) – 2 p.
8. Nikoletta Dzióba (KKT Polkowice-Lubin) – 1 p.

Mężczyźni:
1. Damian Pawlik (KK Pruszków) – 8 p.
2. Michał Sowa (MUKS Bytom) – 7 p.
3. Damian Tomasik (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) – 6 p.
4. Jakub Malicki (UKS Budo Grodzisk Mazowiecki) – 5 p.
5. Rafał Wajda (Krakowski KKT)  – 4 p.
6. Konrad Kardas (KS „Pszczółka” KT Wieluń) – 3 p.
7. Dawid Rojowski (Kluczborski KK)  – 2 p.
8. Maciej Szcząchor (KK Pruszków) – 1 p.

Klasyfikacja punktowa po dwóch turniejach PLKT ORLEN 2016
Kobiety:
1.-2.
Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) – 15 p.
Agnieszka Sajdutka (AKT w Rzeszowie) – 15 p.
3. Alicja Zalecińska (Kluczborski KK) – 12 p.
4. Klaudia Piórek (AKT „Samuraj” Gniezno) – 10 p.
5. Aleksandra Gorzka (KK Pruszków) – 8 p.
6. Klaudia Mleko (Krakowski KKT) – 6 p.
7.-8.
Nikoletta Dzióba (KKT Polkowice-Lubin) – 3 p.
Maria Mielnik (Krakowski KKT) – 3 p.

Mężczyźni:
1. Michał Sowa (MUKS Bytom) – 14 p.
2.-3.
Damian Tomasik (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki) – 12 p.
Rafał Wajda (Krakowski KKT) – 12 p.
4. Damian Pawlik (KK Pruszków) – 11 p.
5.-7.
Jakub Malicki (UKS Budo Grodzisk Mazowiecki) – 7 p.
Konrad Kardas (KS „Pszczółka” KT Wieluń) – 7 p.
Dawid Rojowski (Kluczborski KK) – 7 p.
8. Maciej Szcząchor (KK Pruszków) – 2 p.

 

GRATULUJEMY!!