Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym 2016 - kibicujemy naszym!! - Dojo United Łódź

Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym 2016 – kibicujemy naszym!!

Już w tym tygodniu w Krakowskiej Tauron Arenie odbędą się Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym , XXIII Mistrzostwa Europy Karate Fudokan, Turniej Karate Koshiki Super Karatedo WGP oraz Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Zarówno nasi sensei jak i inni zawodnicy trenujący w naszym klubie TS Sokół Aleksandrów, zostali powołani do kadry narodowej w poniższych kategoriach:

Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym

seniorzy

Kumite indywidualne mężczyzn: Damian Tomasik

Kata indywidualne kobiet: Maria Depta

Fuku-go kobiet: Maria Depta

 

młodzieżowcy

Kumite indywidualne kobiet: Justyna Barańska

Kumite indywidualne mężczyzn: Paweł Barański

 

seniorzy/młodzieżowcy

En-bu kobieta/mężczyzna: Maria Depta, Adrian Zwierzchowski

Kumite drużynowe mężczyzn: Dawid Rojowski (Kluczborski KK), Damian Tomasik (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Jan Kłębek (Płocka AKT), Łukasz Radwański (Kluczborski KK)

Kumite drużynowe kobiet: Maria Depta (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Justyna Marciniak (Lubelski  KKT), Agnieszka Sajdutka (AKT Rzeszów), Aleksandra Gorzka (KK Pruszków)

 

XXIII Mistrzostwa Europy Karate Fudokan

seniorzy

Kumite indywidualne mężczyzn: Kasper Kawecki

Kumite drużynowe mężczyzn:Kasper Kawecki (TS „Sokół” Aleksandrów Łódzki), Rafał Wajda (Krakowski KKT), Mateusz Szelągowski (Mazowiecki KKT „Nikobushi”), Michał Olczyk (KK „44” Łódź)

seniorzy starszy

Kumite indywidualne mężczyzn: Tomasz Banasiak

Fukugo: Tomasz Banasiak

 

Turniej Karate Koshiki Super Karatedo WGP

Kumite indywidualne mężczyzn: Kasper Kawecki

 

Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym

  1. Michał Olczyk  (SP 1 w Aleksandrowie Łódzkim)
  2. Jan Sadowski (SP 4 w Aleksandrowie Łódzkim)
  3. Kaja Krzesłowska (DOJO United Łódź)
  4. Karina Pokora (DOJO United Łódź)
  5. Adam Mrozowski (DOJO United Łódź)
  6. Adam Łagiewski (DOJO United Łódź)
  7. Kinga Gawrońska (DOJO United Łódź)
  8. Igor Gawroński (DOJO United Łódź)
  9. Amelia Kamińska (DOJO Aleksandrów Łódzki)
  10. Rafał Ratajczyk (DOJO Aleksandrów Łódzki)
  11. Zuzanna Wróblewska (DOJO Aleksandrów Łódzki)
  12. Aleksander Olbiński (DOJO Aleksandrów Łódzki)
  13. Amelia Majtczak (Konstantynów)
  14. Aleksander Majtczak (Konstantynów)
  15. Kacper Sterniczuk (Konstantynów)
  16. Matylda Żabolicka (Konstantynów)
  17. Oliwier Szkudlarek (Konstantynów)
  18. Maria Wasilewska (Konstantynów)