Weekend rodzinny w Starej Wsi 8-10 grudnia 2017r. - Dojo United Łódź

Weekend rodzinny w Starej Wsi 8-10 grudnia 2017r.

 Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję wyjazdu integracyjnego do

Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś”.

Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś”  to unikatowy na skalę światową, położony w malowniczej scenerii Przedborskiego Parku Krajobrazowego, ośrodek zaprojektowany zgodnie z kanonem architektury japońskiej. Przeznaczony zarówno do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki jak i doskonałe miejsce do odpoczynku w otoczeniu przepięknych krajobrazów.

16 domów mieszkalnych, otoczonych ogrodem japońskim, składających się z trzech sypialni dwuosobowych i jednego pokoju jednoosobowego wyposażonych w tradycyjne futony do spania, pokoju dziennego z kominkiem i tarasem, aneksu kuchennego oraz indywidualnych łazienek.

Dojo – budynek treningowy o powierzchni 2000 m2 z trzema salami wyposażonymi w najwyższej jakości specjalistyczną podłogę sportową umożliwiającą trening w komfortowych warunkach. Zaplecze sanitarne z zespołem trzech szatni z natryskami, podgrzewaną podłogą, wentylowanymi szafkami oraz ofuro (jacuzzi) mogącym pomieścić jednorazowo grupę 12 osób.

Restauracja umożliwia obsługę 120 osób. Mając na uwadze różnorodne wymagania żywieniowe, dostosowujemy jadłospis do indywidualnych potrzeb.

Budynek odnowy biologicznej składający się z sauny z natryskami, sali z leżankami oraz grill. Budynek posiada rozległy taras wypoczynkowy przylegający do stawu. Dostępna oferta masaży sportowych oraz opieki medycznej.

Pawilon herbaty usytuowany nad brzegiem zbiornika wodnego daje możliwość odpoczynku w grupie przyjaciół przy filiżance herbaty przygotowanej według japońskich kanonów.

Wielofunkcyjne boisko sportowe przystosowane do gier zespołowych, umożliwia rozgrywki  w  piłkę  siatkową,  nożną,  ręczną  oraz  koszykówkę.


 

Organizator: DOJO United Łódź

Termin: 8-10 grudnia 2017r.

Cena: 350 zł.

 

UWAGA!

Osoby ćwiczące karate  – cena promocyjna 300 zł.

 

CENA ZAWIERA:

  • 2 noclegi w japońskich domkach o bardzo wysokim standardzie. Domki 7-8 osobowe podzielone są na pokoje 2 osobowe. Więcej info na dojostarawies.com
  • udział we wszystkich punktach programu (warsztaty sushi i parzenia herbaty możliwe za dodatkową opłatą)
  • korzystanie z odnowy biologicznej (sauna, jacuzzi)
  • wyżywienie wg programu
  • Ubezpieczenie NNW
  • Opiekę instruktorską- wyjazd jest wyjazdem integracyjnym, dziecko poniżej 18 roku życia musi jechać pod opieką dorosłej osoby

 

DODATKOWO PŁATNE:

  • warsztaty sushi (40 zł/osoba)
  • warsztaty parzenia herbaty (40 zł/osoba)

 

 CENA NIE ZAWIERA:

  • dojazdu do ośrodka

 


 

 

ZAPISY MAILOWO DOJOLODZ@GMAIL.COM

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY 🙂

WPŁAT DOKONUJEMY NA KONTO STOWARZYSZENIA

BGŻ BNP Paribas 32 2030 0045 1110 0000 0412 8140

DOJO United Łódź ul. Ciołkowskiego 5B, 93-510 Łódź

Tytułem: Szkolenie Stara Wieś 8-10.12.2017, imię i nazwisko uczestników