Ruszają nowe zajęcia : fitness, bjj, cross, aktywny senior 60+ - Dojo United Łódź

Ruszają nowe zajęcia : fitness, bjj, cross, aktywny senior 60+

 

Od października ruszają zajęcia z fitnessu, bjj, cross oraz kolejna edycja zajęć dofinansowanych Aktywny Senior 60+.


Zajęcia z fitnessu w poniedziałki, środy i piątki poprowadzi Anna Tuszyńska 

group of young people working out in a fitness gym

Poniedziałki – mają dać energię na cały tydzień – po rozgrzewce będzie krótki trening crossowy i ćwiczenia rozciągające dla głębokiego relaksu i wyciszenia.

Środy – w środku tygodnia poprawimy nastroje typowym treningiem fitness, żeby poprawić wygląd sylwetki.

Piątki – ten trening pozwoli wypocić stresy po całym tygodniu, bo zajmiemy się treningiem obwodowym, przy każdym stanowisku czekać będzie nowe ćwiczenie i jednocześnie nowe wyzwanie.

.

.


Zajęcia z BJJ we wtorki i czwartki poprowadzi Konrad Lewandowski (purpurowy pas)

bjj_1Na zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych zapraszamy zarówno początkujących jak i tych, którzy rozpoczęli już przygodę z BJJ.

.

 

 

.

 

.


Cross w poniedziałki i środy poprowadzi tradycyjnie Marysia Depta 

Cross to treningi ogólnorozwojowe z wykorzystaniem masy ciała, a także sztang, piłek lekarskich, gum i kettlebellów. Wpływają kompleksowo na całe ciało i rozwijają je w wielu aspektach – siła, szybkość, dynamika. Cross jest też dobrym sposobem na zrzucenie kilku kilogramów tłuszczu, ponieważ kalorie po tym treningu są spalane jeszcze przez kilka do kilkunastu godzin po wysiłku. Najbardziej kuszącą informacją jest jednak to, że trening trwa wraz z rozgrzewką nie więcej niż 30 minut.

..


Program Aktywny Senior – Karate 60+

to program który ma na celu wspierać, upowszechniać i umożliwiać aktywność fizyczną osobom starszym w atrakcyjnej i odpowiedniej dla ich wieku formie. Zajęcia dofinansowane – bezpłatne odbywać się będą w piątki w Dojo na Ciołkowskiego o 11:00 z Marysią Depta oraz we wtorki w Ksawerowie o 11:30 z Kasprem Kaweckim.

.

.


.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych – pierwsze zajęcia zawsze są bezpłatne!!