Sklasyfikowane jako:

Sztuki Walki Łódź

Sztuki Walki – Karate Tradycyjne

Sztuki Walki Łódź – poznaj rozwiązania, które pozwolą Ci na zachowanie doskonałej sprawności fizycznej i odkrycia w sobie pierwotnej woli walki. Jesteśmy przekonani, że sztuki walki w mieście Łódź, to jedne z najczęściej wybieranych dyscyplin w przypadku poszukiwania sposobu na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Już dziś możemy zaprosić Cię do poznania karate tradycyjnego oraz wpływu jego uprawiania na nasz organizm.

Czytaj dalej

Sztuki walki Ksawerów

Dwóch mężczyzn ćwiczy sztuki walki w Ksawerowie

Sztuki walki to według wielu najbardziej wszechstronne sporty na świecie. Mają one na celu nie tylko poprawę warunków fizycznych oraz naukę technik samoobrony, ale także rozwój osobowości i charakteru adepta. Z tego powodu w ostatnim czasie mocno zyskują one na popularności, przyciągając coraz więcej osób w różnym wieku, którzy prócz chęci zyskania nowych umiejętności, chcą również miło i aktywnie spędzić wolny czas.

Czytaj dalej

Zajęcia dla dzieci Aleksandrów Łódzki

Grupa dzieci na zajęciach Karate w Centrum Sztuk Walki DOJO United w Aleksandrowie Łódzkim

Zajęcia sztuk walki stają się coraz popularniejszą formą aktywności fizycznej, zwłaszcza wśród młodych ludzi w Polsce. Ma to związek z napływem kultur z różnych stron świata, zwłaszcza ze wschodu, z którego większość z nich się pierwotnie wywodzi. Klub sportowy prowadzi zajęcia, które koncentrują się na nauce walki wręcz lub przy użyciu broni białej i mają na celu ochronić trenującego przed potencjalnym zagrożeniem w postaci napastnika. Już na początku uświadamia się młodych ludzi, iż nabyte, nowe umiejętności nie mają służyć niemoralnym i niecnym celom, a korzystanie z nich to ostateczność.

Czytaj dalej

Zajęcia dla dzieci w Dojo United Łódź

Zajęcia dla dzieci Łódź - grupa dzieci uczestnicząca w zajęciach

Chcąc zadbać o odpowiedni rozwój dziecka, każdy rodzic musi podjąć się zadania odnalezienia odpowiedniej formy aktywności w każdej ze stref rozwoju swojej pociechy. Prawidłowo dobrana wpłynie na jego odpowiedni rozwój, zbuduje charakter oraz ukształtuje jego dalszą przyszłość. Nie jest to wcale łatwe, gdyż musimy być świadomi, że niekoniecznie to co uważamy z naszego punktu widzenia za najbardziej odpowiednie, będzie dla naszych dzieci źródłem szczęścia, a przecież jest to równie ważne, jeśli nie najważniejsze. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc danie szansy spróbowania wielu form aktywności i pozostaniu przy tej, która daje dziecku najwięcej radości, a jednocześnie w pewien sposób go rozwija. Znalezienie prawdziwej pasji już w najmłodszym wieku daje bardzo wiele korzyści i możliwości, z których dzieci mogą czerpać przez całe swoje życie.

Czytaj dalej

Karate tradycyjne

Karate tradycyjne

W DOJO United Łódź trenujemy karate tradycyjne pod okiem medalistów Mistrzostwa Świata, Europy i Polski. Karate jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce spróbować czegoś nowego i trochę bardziej orientalnego niż siłownia czy fitness. Szczególnie polecamy tę aktywność fizyczną dzieciom z racji na to, że ma bardzo pozytywny wpływ na ich rozwój fizyczny jak i samodyscyplinę, naukę szacunku oraz pracy nad sobą. Co więcej wszyscy ćwiczący karate pod naszym okiem stają się członkami Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, co jest gwarancją wysokiej klasy nauczania tej sztuki walki. Poniżej zamieszczamy dokładniejszą informacje na temat karate tradycyjnego.

Czytaj dalej

Brazylijskie jiu-jitsu (BJJ)

BJJ

Brazylijskie jiu-jitsu sięga swoimi korzeniami lat dwudziestych naszego wieku, kiedy to pięciu braci Gracie: Carlos, Helio, Osvaldo, Gastao i Jorge używając jako podstawy technik japońskiego jiu-jitsu, judo, zapasów i boksu stworzyli podwaliny obecnego systemu. Dzięki stałej konfrontacji w turniejach bez reguł (portugalskie Vale Tudo) i w walkach ulicznych styl ten cały czas ewoluował w kierunku maksymalnej skuteczności w realnej walce.

Czytaj dalej

Cross

Od kilku lat chodzisz na siłownię i nadal nie widzisz efektów?

Nie masz czasu ćwiczyć dwie godziny dziennie, a kondycja fizyczna jest dla Ciebie istotna?

Zapraszamy na treningi typu cross. Są to treningi ogólnorozwojowe z wykorzystaniem masy ciała, a także sztang, piłek lekarskich, gum i kettlebellów. Wpływają kompleksowo na całe ciało i rozwijają je w wielu aspektach- siła, szybkość, dynamika. Cross jest też dobrym sposobem na zrzucenie kilku kilogramów tłuszczu, ponieważ kalorie po tym treningu są spalane jeszcze przez kilka do kilkunastu godzin po wysiłku. Najbardziej kuszącą informacją jest jednak to, że trening trwa wraz z rozgrzewką nie więcej niż 30 minut.

Przyjdź i przekonaj się sam.

Przedszkolaki

Zdenerwowaliście się na MEN, że usunęło zajęcia dodatkowe z przedszkoli?

Nie wiecie jak spożytkować energię Waszego malucha, a przy tym chcielibyście, żeby miało z tego frajdę i się czegoś nauczyło?

Wybierzcie nasze zajęcia!

Czytaj dalej

12