Wyniki Okręgowej Ligii Karate Tradycyjnego - Zgierz 21 maja 2016 r. - Dojo United Łódź

Wyniki Okręgowej Ligii Karate Tradycyjnego – Zgierz 21 maja 2016 r.

Mamy już wyniki ostatniej Okręgowej Ligii Karate Tradycyjnego, która odbyła się 21 maja 2016r. w Zgierzu. W lidze wystartowało 300 karateków z 12 klubów. Nasz klub zajął drugie miejsce w sobotnich rozgrywkach i nadal pozostał na prowadzeniu łącznej klasyfikacji klubowej  🙂

Wszystkim medalistom gratulujemy!!

Poniżej prezentujemy wyniki

Młodzicy 9 lat i młodsi (ur. 2007 r. i później) 9-8 kyu kata dziewcząt
1
Kinga Gawrońska
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2Lena KmieciakOzorkowski Klub Karate
3Nella ŁagowskaŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3Lena KulikDrago Sfera Łódź

 

Młodzicy 9 lat i młodsi (ur. 2007 r. i później) 9-8 kyu kata chłopców
1
Aleksander Majtczak
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2Jakub MrózBushi Aleksandrów Łódzki
3
Rafał Ratajczyk
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3Kamil MartowskiDrago Sfera Łódź

 

Młodzicy 9 lat i młodsi (ur. 2007 r. i później) 7-6 kyu kata dziewcząt
1Julia KamińskaKS ,,Pszczółka’’ KT Wieluń
2Julia SobczakKlub Karate 44 .
3----------------------
3----------------------

 

Młodzicy 9 lat i młodsi (ur. 2007 r. i później) 7-6 kyu kata chłopców
1Tomasz HoffmanKS ,,Pszczółka’’ KT Wieluń
2Jakub ŻubertKS ,,Pszczółka’’ KT Wieluń
3Tomasz BanaszczykUKS SKT w Piotrkowie Trybunalskim
3Karol KulikDrago Sfera Łódź .

 

Młodzicy 10-11 lat ( ur. 2006-2005 r.) 9-8 kyu kata dziewcząt
1Klaudia WitońskaŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2Natalia PrzywojskaOzorkowski Klub Karate
3Natalia FelczakŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego .
3Agata LenartowiczKlub Karate Shotokan „Kachi”

 

Młodzicy 10-11 lat ( ur. 2006-2005 r.) 9-8 kyu kata chłopców
1
Igor Gawroński
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2
Jakub Owczarek
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3
Bartosz Mysera
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3
Jakub Wasilewski
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki

 

Młodzicy 10-11 lat ( ur. 2006-2005 r.) 7-6 kyu kata dziewcząt
1Natalia RutkowskaKlub Karate 44
2Aleksandra KorczyńskaŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3Zuzanna StróżewskaOzorkowski Klub Karate
3Katarzyna BalickaŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego

 

Młodzicy 10-11 lat ( ur. 2006-2005 r.) 7-6 kyu kata chłopców
1
Jan Sadowski
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2Paweł MiksaOzorkowski Klub Karate
3
Paweł Gadomski
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3Emil RożnowskiOśrodek Japońskich Sztuk Walki

 

Młodzicy 11 lat i młodsi ( ur. 2005 r. i młodsi) 5-1 kyu kata dziewcząt
1
Amelia Majczak
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2Marta PiontekKlub Karate 44
3Julia JaworskaKlub Karate 44
3-------------------------

 

Młodzicy 11 lat i młodsi ( ur. 2005 r. i młodsi) 5-1 kyu kata chłopców
1Grzegorz RajKlub Karate 44
2Filip WąsikKlub Karate 44
3Jakub KalinowskiKlub Karate 44
3Eryk SzymańskiKlub Karate 44

 

Juniorzy młodsi 14-15 lat (ur. 2002-2001 r.) 9-7 kyu kata dziewcząt
1--------------------------
2--------------------------
3--------------------------
3--------------------------

 

Juniorzy młodsi 14-15 lat (ur. 2002-2001 r.) 9-7 kyu kata chłopców
1Mikołaj JeziorskiKlub Karate 44
2Dominik PrzychodniakBushi Aleksandrów Łódzki
3Jakub BogaczKS ,,Pszczółka’’ KT Wieluń
3--------------------------

 

Juniorzy Młodsi 14-15 lat (ur. 2002-2001) min. 6 kyu kata dziewcząt
1Matylda JaszczakKlub Karate 44
2Weronika KuźnikKS ,,Pszczółka’’ KT Wieluń
3Justyna BartczykŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3Monika CzupryńskaOśrodek Japońskich Sztuk Walki

 

Juniorzy Młodsi 14-15 lat (ur. 2002-2001) min. 6 kyu kata chłopców
1Patryk SzymańskiKlub Karate 44
2Dominik BrzezińskiKS ,,Pszczółka’’ KT Wieluń
3Igor BarańskiKlub Karate 44
3Paweł KąckiKlub Karate 44

 

Juniorzy Młodsi 14-15 lat (ur. 2002-2001) min. 6 kyu kumite dziewcząt
1Matylda JaszczakKlub Karate 44
2Aleksandra MosiołekŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3Katarzyna NowakKlub Karate 44
3Monika CzupryńskaOśrodek Japońskich Sztuk Walki

 

Juniorzy Młodsi 14-15 lat (ur. 2002-2001) min. 6 kyu kata chłopców
1Patryk SzymańskiKlub Karate 44
2Dominik BrzezińskiKS ,,Pszczółka’’ KT Wieluń
3Igor BarańskiKlub Karate 44
3Paweł KąckiKlub Karate 44

 

Juniorzy Młodsi 14-15 lat (ur. 2002-2001) min. 6 kyu kumite chłopców
1Patryk SzymańskiKlub Karate 44
2Paweł KąckiKlub Karate 44
3Jan SzpetkowskiŁódzki Klub Karate-Do
3Sergiusz GołąbczakKlub Karate Shotokan „Kachi”

 

Juniorzy 16-17 lat (ur. 2000-1999) min. 5 kyu kata mężczyzn
1Antoni WojtysiakŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
2Damian PietrzakŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3Stanisław BudeckiKlub Karate 44
3Michał ŚwiabodaŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego

 

Juniorzy 16-17 lat (ur. 2000-1999) min. 5 kyu kata kobiet
1Katarzna ŁuszczyńskaKlub Karate 44
2Karolina AdamczykŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3Zofia AdachKlub Karate 44
3Andżelika SerwatkaŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego

 

Juniorzy 16-17 lat (ur. 2000-1999) min. 5 kyu kumite mężczyzn
1Stanisław BudeckiKlub Karate 44
2Damian PietrzakŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3Michał SzymczakŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3
Kamil Muszyński
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki

 

Juniorzy 16-17 lat (ur. 2000-1999) min. 5 kyu kumite kobiet
1Marta BanaszekDrago Sfera Łódź
2Emilia RogeletDrago Sfera Łódź
3Andżelika SerwatkaŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3Agnieszka KawczyńskaŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego

 

Juniorzy, młodzieżowcy, seniorzy 16 lat i starsi (ur. 2000 r. i starsi) 9-7 kyu kata kobiet
1Magdalena KubiakKlub Karate Shotokan „Kachi”
2Ewa KrawczykŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3Ewa SpiczakŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego
3Weronika JaniszOzorkowski Klub Karate

 

Juniorzy, młodzieżowcy, seniorzy 16 lat i starsi (ur.2000 r. i starsi) 9-7 kyu kata mężczyzn
1Bartłomiej KrupaKlub Karate Shotokan „Kachi”
2Dawid JaśkiewiczBushi Aleksandrów Łódzki
3
Marek Dudulski
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
3Marcin BilandŁódzka Akademia Karate Tradycyjnego

 

Juniorzy, młodzieżowcy, seniorzy 16 lat i starsi (ur.2000 r. i starsi) do 6-4 kyu kata kobiet
1Małgorzata KaźmierczakKlub Karate 44
2Kinga FrontczakKlub Karate Shotokan „Kachi”
3Dorota PrzybyłkowiczKlub Karate Shotokan „Kachi”
3Urszula SzpetkowskaŁódzki Klub Karate-Do

 

Juniorzy, młodzieżowcy, seniorzy 16 lat i starsi (ur.2000 r. i starsi) do 6-4 kyu kata mężczyzn
1
Maciej Cetler
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
2Michał JeziorskiKlub Karate 44
3Piotr JoachimiukBushi Aleksandrów Łódzki
3Sławomir RożnowskiOśrodek Japońskich Sztuk Walki

 

 

 

Końcowa klasyfikacja klubowa prezentuje się następująco

LpKlub12 marca 201621 maja 2016Razem
1
Towarzystwo Sportowe „Sokół” Aleksandrów Łódzki
72
48
120
2Klub Karate „44” Łódź3961100
3Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego344882
4Drago Sfera Łódź222244
5Ozorkowski Klub Karate261743
6Klub Karate Shotokan „Kachi” Łódź112233
7Klub Sportowy „Pszczółka” KT w Wieluniu31316
8Bushi Aleksandrów Łódzki4812
9Ośrodek Japońskich Sztuk Walki Łódź4711
10UKS SKT w Piotrkowie Trybunalskim347
11Łódzki Klub Karate-Do044
12UKS Heros Team Pabianice202
13SZKOŁA KARATE TRADYCYJNEGO Tomasz Michałowski000
14Akademicki Klub Karate Łódź000