WYNIKI V TURNIEJU O PUCHAR ŁODZI W KARATE TRADYUCYJNYM - Dojo United Łódź

WYNIKI V TURNIEJU O PUCHAR ŁODZI W KARATE TRADYUCYJNYM

Poniżej przedstawiamy wyniki z V Turnieju o Puchar Łodzi który odbył się 24.04 20121 r. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

Grupa1 Pierwszy krok – 9 kyu 2013 i młodsi kobiety

  1. Alicja Krupińska TS Sokół Aleksandrów Łódzki

  2. Nina Pawlak Ozorkowski Klub Karate

  3. Pola Czarnecka Ozorkowski Klub Karate

3.Jagoda Paszkiewicz Heros Team Pabianice

Grupa3 Pierwszy krok – 9 kyu 2012-2008 kobiety

  1. Borowska Zuzanna Ozorkowski Klub Karate

  2. Adrzejczak Hanna Ozorkowski Klub Karate

  3. Sobieszczyk Olga TS Sokół Aleksandrów

3.Szewczyk Pola Ozorkowski Klub Karate

Grupa5 Żółte pasy – 8 kyu – 2012 i młodsi kobiety

  1. Szrajber Hanna TS Sokół Aleksandrów Łódzki

  2. Kuśnierz Pola Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

  3. Lisowska Nikola Heros Team Pabianice

3.Laskowska Maja TS Sokół Aleksandrów Łódzki

Grupa7 Żółte pasy – 8 kyu – 2011-2008 kobiety

  1. Czaplińska Hanna Ozorkowski Klub Karate

  2. Kania Lena KS Hikari Oleśnica

  3. Wiaderek Zuzia TS Sokół Aleksandrów Łódzki

3.Pilska Nikola Ozorkowski Klub Karate

Grupa9 Pomarańczowe i zielone pasy – 7-6 kyu – 2012 i młodsi kobiety

  1. Leżańska Lena Krakowski KKT

  2. Baranowska Antonina Krakowski KKT

  3. Kośka Klaudia TS Sokół Aleksandrów Łódzki

3.Niezgoda-Waliczek Berenika Krakowski KKT

Grupa11 Pomarańczowe pasy – 7 kyu – 2011-2008 kobiety

  1. Jakubiak Amelia TS Sokół Aleksandrów

  2. Winnicka Hanna TS Sokół Aleksandrów

  3. Łyczko Julia MUKS Bytom

3.Kucharska Martyna TS Sokół Aleksandrów

Grupa13 Zielone pasy – 6 kyu – 2011-2010 kobiety

  1. Bętkowska Maja Krakowski KKT

  2. Kaszczyk Wera TS Sokół Aleksandrów Ł.

  3. Opałek Natasza Krakowski KKT

3.Jędrzejczyk Alicja TS Sokół Aleksandrów Ł.

Grupa15 Zielone pasy – 6 kyu – 2009-2008 kobiety

  1. Seliga Małgorzata TS Sokół Aleksandrów

  2. Płatek Zuzanna Krakowski KKT

  3. Skowrońska Amelia TS Sokół Aleksandrów

3.Gzyl Zofia Krakowski KKT

Grupa17 Niebieskie i brązowe pasy – 5-1 kyu 2010 i młodsi kobiety

  1. Tenerowicz Zofia Krakowski KKT

  2. Pogoda Oliwia MUKS Bytom

  3. Cieśla Julia Krakowski KKT

3.Kluczyńska Nina Wrocławski IKT

Grupa19 Niebieskie i brązowe pasy – 5-1 kyu 2009-2008 kobiety

  1. Gawrońska Kinga TS Sokół Aleksandrów

  2. Cichy Matylda KS Hikari Oleśnica

  3. Jatczak Amelia Ozorkowski KK

3.Zygmunt Kaja Wrocławski IKT

Grupa21 Kadet – 3 kyu -dan – 2007-2006 kobiety

  1. Świątek Martyna Krakowski KKT

  2. Błach Aleksandra Krakowski KKT

  3. Klauze Zuzanna Ozorkowski KK

3.Przywojska Natalia Ozorkowski KK

Grupa23 Junior – 3 kyu -dan – 2005-2004 kobiety

  1. Łuczyńska Wiktoria AKT „Samuraj” Gniezno

  2. Dziki Hanna KS Hikari Oleśnica

  3. Piszczek Eliza Krakowski KKT

3.Popławska Anna MUKS Bytom

Grupa2 Pierwszy krok – 9 kyu 2013 i młodsi mężczyźni

  1. Lichwała Maciek TS Sokół Aleksandrów Łódzki

  2. Błaszczyk Maciej Ozorkowski KK

  3. Jachułowski Jan TS Sokół Aleksandrów Łódzki

  1. Brzeziński Antoni TS Sokół Aleksandrów Łódzki

Grupa4 Pierwszy krok – 9 kyu 2012-2008 mężczyźni

  1. Karwacki Miłosz Klub Karate „44” Łódź

  2. Sobczak Jakub Ozorkowski KK

  3. Rzeźniczak Szymon Ozorkowski KK

3. Rychel Michał TS Sokół Aleksandrów Łódzki

Grupa6 Żółte pasy – 8 kyu – 2012 i młodsi mężczyźni

  1. Kłodziński Franciszek Krakowski KKT

  2. Stefaniak Jan TS Sokół Aleksandrów

  3. Kowalczyk Mateusz Klub Karate „44” Łódź

3.Klimas Bartłomiej Krakowski KKT

Grupa8 Żółte pasy – 8 kyu – 2011-2008 mężczyźni

  1. Wróblewski Antoni Klub Karate „44’ Łódź

  2. Konieczny Maksym Ozorkowski KK

  3. Grabkowski Wiktor Klub Karate „44’ Łódź

3.Stachurski Oliwier Klub Karate „44’ Łódź

Grupa10 Pomarańczowe i zielone pasy – 7-6 kyu – 2012 i młodsi mężczyźni

  1. Nowakowski Tymon Krakowski KKT

  2. Szepelak Jakub Krakowski KKT

  3. Sztafiński Michał Heros Team Pabianice

3.Kuś Stanisław AKT Płock

Grupa12 Pomarańczowe pasy – 7 kyu – 2011-2008 mężczyźni

  1. Karda Igor TS Sokół Aleksandrów Ł.

  2. Karkocha Filip TS Sokół ALeksandrów

  3. Biłyk Tymon KS Hikari Oleśnica

3.Śliwkiewicz Jakub Ozorkowski KK

Grupa14 Zielone pasy – 6 kyu – 2011-2010 mężczyźni

  1. Czapnik Jacek Krakowski KKT

  2. Jagodziński Jakub TS Sokół Aleksandrów

  3. Koziorowski Filip Klub Karate „44’ Łódź

3.Morski Oliwier AKT Płock

Grupa16 Zielone pasy – 6 kyu – 2009-2008 mężczyźni

  1. Nejman Kacper TS Sokół Aleksandró Ł.

  2. Błach Mateusz Krakowski KKT

  3. Winiecki Remigiusz Włocławski KKT

3.Jargiło Oliwier Krakowski KKT

Grupa18 Niebieskie i brązowe pasy – 5-1 kyu 2010 i młodsi mężczyźni

  1. Lisowski Robert KS Hikari

  2. Broszko Jakub Krakowski KKT

  3. Kłys Dominik AKT Płock

3.Standera Łukasz MUKS Bytom

Grupa20 Niebieskie i brązowe pasy – 5-1 kyu 2009-2008 mężczyźni

  1. Kałużka Oliwier TS Sokół Aleksandrów Ł.

  2. Rychel łukasz TS Sokół Aleksandrów Ł.

  3. Aloszyn Sebastian MUKS Bytom

3.Drzewiecki Igor Ozorkowski KK

Grupa22 Kadet – 3 kyu -dan – 2007-2006 mężczyźni

  1. Szymański Eryk Klub Karate „44’ Łódź

  2. Gawroński Igor TS Sokół Aleksandrów Ł.

  3. Wąsik Filip Klub Karate „44’ Łódź

3.Pogoda Kacper MUKS Bytom

Grupa24 Junior – 3 kyu -dan – 2005-2004 mężczyźni

  1. Czechowski Antoni Krakowski KKT

  2. Biesaga Michał Krakowski KKT

  3. Wolanin Wiktor Krakowski KKT

3.Mysera Bartosz TS Sokół Aleksandrów Ł.