ZAJĘCIA W TERENIE 11.05.2020 - Dojo United Łódź

ZAJĘCIA W TERENIE 11.05.2020

Drodzy Klubowicze,
Śledząc ciągle zmieniające się prawo, jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia w terenie. Zajęcia będą miały formę BEZKONTAKTOWĄ. W przyszłym tygodniu mamy do dyspozycji dwa miejsca. Jedno z boisk na terenie Chojeńskiego Klubu Sportowego oraz teren Szkoły Podstawowej Smart School.
 
KARATE:
Zapisy na zajęcia odbywają się w następujący sposób:
-PIERWSZEŃSTWO zapisu mają osoby, które opłaciły całą składkę członkowską za miesiąc maj
i dla nich udział w zajęciach w terenie jest bezpłatny
-osoby, które nie opłaciły pełnej składki, koszt zajęć to 10 zł, płatne w momencie zapisu na konto klubu (zachęcamy do przesłania potwierdzenia przelewu).
-zapisujemy się dzień przed treningiem do instruktora prowadzącego, instruktor zamyka zapisy
do godziny 18 dnia poprzedzającego i tworzy grupy 6 osobowe. W odpowiedzi zwrotnej podaje godzinę zajęć.
-jeśli ktoś się zapisze, a nie skorzysta z zajęć, przy następnym zapisie będzie obowiązywała
go kaucja w postaci 10 zł wpłaconych na konto klubu niezależnie czy opłacił pełną składkę czy nie.
 
BJJ / KICKBOXING
zajęcia odbywają się na ChKS i ich bezpośrednimi organizatorami są Robert Piotrowski 516777823 (bjj/kickboxing) oraz Kasper Kawecki (kickboxing). Wszystkie kwestie jak i terminy ustalamy bezpośrednio z nimi.
Pierwsze zajęcia planujemy na poniedziałek 11.05 (jeśli pogoda dopisze) na stadionie ChKS
przy ul. Kosynierów Gdyńskich. Rozpoczynają się o 16/16:30 na ogrodzonym miniboisku przed halą. Ze względu na warunki pogodowe dopuszczamy zorganizowanie max 3 treningów (max 18 os).
Instruktor prowadzący: Kasper Kawecki
 
Jeśli warunki pogodowe uniemożliwią trening w poniedziałek, trening odbędzie się następnego dnia. Zapisy do nd do 18 na nr tel 500275729.
*ze względu na weekend, instruktor zastrzega sobie prawo do odp w sprawie dostępności miejsc na treningów do nd do 18:00.
Wg zaleceń między poszczególnymi grupami MUSI być 15 min przerwy. Prosimy o strój sportowy, maski nie są wymagane. Każde dziecko musi posiadać pisemną zgodę na udział w zajęciach i mieć ja przy sobie. Rodzic/opiekun dziecka przyprowadza je i odbiera. Z racji bezpieczeństwa prosimy o odprowadzanie dziecka w pojedynkę.