Przejdź do treści

Zajęcia

Karate tradycyjne

Japońska sztuka walki, która ukierunkowana jest na wykorzystanie ciała w jak najbardziej skuteczny sposób. Składa się z technik bloków, uderzeń i kopnięć, w połączeniu z innymi powiązanymi ruchami. W DOJO United Łódź możesz trenować pod okiem Mistrzów.
karate-cover

Brazylijskie jiu-jitsu (BJJ)

Głównym elementem tej brazylijskiej sztuki walki jest walka w parterze oraz sposoby wejścia w klincz i sprowadzenia do parteru. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich technik, można sobie poradzić z dużo większym i silniejszym przeciwnikiem.

Kickboxing (K1)

W kickboxingu stosuje się zarówno bokserskie ciosy pięściami, jak i kopnięcia. W formule K1 dozwolone są również uderzenia kolanem z klinczu po ściągnięciu głowy przeciwnika.

MMA (Mixed Martial Arts)

MMA to formuła sztuk walki, w której dozwolony jest szeroki zakres dopuszczalnych technik, takich jak uderzenia, kopnięcia, poddania i zapasy.

Samoobrona

Samoobrona to zbiór technik mających na celu obronę przed fizycznym atakiem napastnika. Zwiększa poziom bezpieczeństwa i pewności siebie.

Najtrudniejszy pierwszy krok!

Zapisz się na pierwsze zajęcia i rozpocznij drogę pełną pasji!

Pierwsze kroki...

Często zadawane pytania

Najprościej skorzystać z formularza zapisów, lub zadzwonić (numer znajdziesz na stronie Kontakt)

Ćwiczenia możesz zacząć w dowolnym stroju gimnastycznym, który nie ogranicza swobody ruchów. Ćwiczymy boso. Zachęcamy do zabrania również butelki wody i ręcznika.

Tak, jest taka możliwość. Na treningu personalnym można skupić się na wybranych elementach i skorzystać z pełnego doświadczenia oraz wiedzy wybranego instruktora. Zachęcamy do kontaktu.