Zajęcia - Dojo United Łódź

Karate tradycyjne

Karate tradycyjne

W DOJO United Łódź trenujemy karate tradycyjne pod okiem medalistów Mistrzostwa Świata, Europy i Polski. Karate jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce spróbować czegoś nowego i trochę bardziej orientalnego niż siłownia czy fitness. Szczególnie polecamy tę aktywność fizyczną dzieciom z racji na to, że ma bardzo pozytywny wpływ na ich rozwój fizyczny jak i samodyscyplinę, naukę szacunku oraz pracy nad sobą. Co więcej wszyscy ćwiczący karate pod naszym okiem stają się członkami Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, co jest gwarancją wysokiej klasy nauczania tej sztuki walki. Poniżej zamieszczamy dokładniejszą informacje na temat karate tradycyjnego.

Czytaj dalej

Brazylijskie jiu-jitsu (BJJ)

BJJ

Brazylijskie jiu-jitsu sięga swoimi korzeniami lat dwudziestych naszego wieku, kiedy to pięciu braci Gracie: Carlos, Helio, Osvaldo, Gastao i Jorge używając jako podstawy technik japońskiego jiu-jitsu, judo, zapasów i boksu stworzyli podwaliny obecnego systemu. Dzięki stałej konfrontacji w turniejach bez reguł (portugalskie Vale Tudo) i w walkach ulicznych styl ten cały czas ewoluował w kierunku maksymalnej skuteczności w realnej walce.

Czytaj dalej

Cross

Od kilku lat chodzisz na siłownię i nadal nie widzisz efektów?

Nie masz czasu ćwiczyć dwie godziny dziennie, a kondycja fizyczna jest dla Ciebie istotna?

Zapraszamy na treningi typu cross. Są to treningi ogólnorozwojowe z wykorzystaniem masy ciała, a także sztang, piłek lekarskich, gum i kettlebellów. Wpływają kompleksowo na całe ciało i rozwijają je w wielu aspektach- siła, szybkość, dynamika. Cross jest też dobrym sposobem na zrzucenie kilku kilogramów tłuszczu, ponieważ kalorie po tym treningu są spalane jeszcze przez kilka do kilkunastu godzin po wysiłku. Najbardziej kuszącą informacją jest jednak to, że trening trwa wraz z rozgrzewką nie więcej niż 30 minut.

Przyjdź i przekonaj się sam.

Przedszkolaki

Zdenerwowaliście się na MEN, że usunęło zajęcia dodatkowe z przedszkoli?

Nie wiecie jak spożytkować energię Waszego malucha, a przy tym chcielibyście, żeby miało z tego frajdę i się czegoś nauczyło?

Wybierzcie nasze zajęcia!

Czytaj dalej

Zajęcia ruchowe 60+

Zapraszamy wszystkich chcących podjąć wyzwanie. Dla tych aktywnych i tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę ze sportem. DOJO United Łódź przygotowało specjalną ofertę zajęć przeznaczoną dla osób 60+. Zajęcia dopasowane są do możliwości i zaawansowania ćwiczących, dzięki czemu nie zabraknie dobrego humoru i pozytywnej energii.

 

Zajęcia są dofinansowane – dzięki czemu BEZPŁATNE – odbywają się w piątki o 12.00

Fitness

Chcesz utrzymać formę i jednocześnie zadbać o dobrą postawę?

Zapraszamy na nowe zajęcia, podczas których nie tylko poprawi się Twoja sylwetka, ale też rozciągniesz się i wzmocnisz mięśnie odpowiedzialne za zdrowy i prosty kręgosłup.

Zajęcia będą odbywały się trzy razy w tygodniu. Każde z nich rozpoczną się sekwencją ćwiczeń wzmacniających kręgosłup w ramach rozgrzewki – dzięki takiej systematyczności w mgnieniu oka wypracujemy nawyki, które pozwolą Ci na co dzień dbać o swoje zdrowie.

Poniedziałki – mają dać energię na cały tydzień – po rozgrzewce będzie krótki trening Crossowy i ćwiczenia rozciągające dla głębokiego relaksu i wyciszenia.

Środy – w środku tygodnia poprawimy nastroje typowym treningiem fitness, żeby poprawić wygląd sylwetki.

Piątki – ten trening pozwoli wypocić stresy po całym tygodniu, bo zajmiemy się treningiem obwodowym, przy każdym stanowisku czekać będzie nowe ćwiczenie i jednocześnie nowe wyzwanie.

Jak widać nie będziemy się nudzić, zadbamy o każdy kawałek naszego ciała.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią wszechstronnie się rozwijać!