Przejdź do treści

Karate tradycyjne

Trenuj z mistrzami

Dlaczego karate tradycyjne?

W DOJO United Łódź trenujemy karate tradycyjne pod okiem medalistów Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Karate jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce spróbować czegoś nowego i trochę bardziej orientalnego niż siłownia czy fitness. Szczególnie polecamy tę aktywność fizyczną dzieciom z racji na to, że ma bardzo pozytywny wpływ na ich rozwój fizyczny jak i samodyscyplinę, naukę szacunku oraz pracy nad sobą. Co więcej wszyscy ćwiczący karate pod naszym okiem stają się członkami Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, co jest gwarancją wysokiej klasy nauczania tej sztuki walki. Poniżej zamieszczamy dokładniejszą informacje na temat karate tradycyjnego.

Karate dla przedszkolaków

Zajęcia dla przedszkolaków to doskonały sposób na spożytkowanie energii Twojego malucha, a także zdobycie praktycznych umiejętności!

Ministerstwo Sportu wspiera projekt karate dla przedszkolaków jako doskonały sposób rozwoju psychomotorycznego maluchów. Karate walczy z wadami postawy, uczy szacunku do siebie i innych, motywuje do pracy nad sobą, a przy tym sprawia dzieciom wiele radości. U nas macie możliwość, aby Wasza pociecha trenowała pod okiem doświadczonych instruktorów jeden lub dwa razy w tygodniu na specjalnej macie treningowej. Nasze Dojo United Łódź jest jedną z najbardziej rodzinnych placówek w okolicy. Czemu? Bo sami stworzyliśmy rodzinę, krzewiąc naszą pasję do sportu. Przyjdźcie, a dla każdego członka rodzinny znajdzie się jakaś interesująca aktywność.

Karate dla dzieci

Zajęcia dla dzieci zapewniają aktywnie spędzony czas oraz właściwy rozwój psychofizyczny.

Karate dla dzieci to przede wszystkim zajęcia w formie aktywnej zabawy. Wraz z upływem czasu, każdy adept wprowadzany jest stopniowo w kolejne tajniki karate. Bezpieczeństwo na zajęciach to podstawa, dlatego też treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, a także nieprzeciętnym podejściem do dzieci. Uczestnictwo w zajęciach niesie za sobą szereg zalet – nie tylko w sferze fizycznej, ale również psychicznej dziecka. Szacunek dla przeciwnika i trenera to wartości, które są wpajane od samego początku. Dyscyplina i porządek, często przynosi również bardzo dobre efekty w życiu codziennnym.

Karate dla seniorów

Zajęcia dla seniorów to dofinansowany projekt dla aktywnych, którzy mogą bezpłatnie zadbać o swoje zdrowie!

Karate dla seniorów to specjalnie przygotowana ofertę przez DOJO United Łódź przeznaczona dla osób 60+. Zajęcia dopasowane są do możliwości i stopnia zaawansowania ćwiczących, zarówno dla tych aktywnych, jak i tych, ktorzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę ze sportem. Na macie na pewno nie zabraknie dobrego humoru i pozytywnej energii.